Активісти пікетують Мін’юст – вимагають розглянути скаргу від мера Коцюбинського

3-й тиждень як захоплена адмінбудівля Коцюбинської селищної ради. Що там залишилося з документів – невідомо. Працівники ради бояться ходити на роботу, бо селищним головою самопроголосився алкозалежний депутат і живодер Микола Єременко. " Є відео, де громадяни допитуються в нетверезого депутата, чого він стріляв по людям.

А у соцмережі він публічно зізнався, що труїв собак.

27 березня активісти і зоозахисники селища пікетують Мін’юст. Люди вимагають розглянути скаргу селищної голови Ольги Матюшиної на дії Ірпінського реєстратора.

Зоозахисники і мешканці селища пропонують ірпінським реєстраторам вносити в реєстр собак, які завдадуть громаді значно менше шкоди, аніж депутат-живодер.

На плакатах написали: "Регистратор Ирпеня, сделай мером ты меня".

В Ірпені реєстратори, підконтрольні меру Ірпеня, можуть створювати липові ОСББ і потім у мешканців починаються проблеми, можуть вносити і проголошувати керівниками населених пунктів тих, кого схвалює на посаду Володимир Карплюк – мер Ірпеня і голова партії Нові обличчя.

Після першого перевороту влади в селищі, який відбувся в 2016 році і визнаний судом як незаконний, ніхто не сів до в’язниці. Піде скоро третій рік, а справу щодо незаконного перевороту і підробки печаток лише розглядає перша інстанція.За ці кілька років реакція держави стала значно гіршою. В умовах війни це дуже погана тенденція.

Ірина Федорів

Джерело: glavcom.online

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top