Хіти тижня. "Полякова, як завжди, в трусах.": "Суперблондинка" зганьбилася під одним куполом з Осадчою і Кароль (фото)

Оля Полякова та Тіна Кароль з’явилися в новому проекті «Інші» від «1 + 1». Відома телеведуча «Світського життя» Катя Осадча на сторінці свого проекту анонсувала випуск нового шоу разом із зірками українського шоу-бізу, серед яких Полякова, Кароль, Могилевська і Жан Беленюк, повідомляють

Об этом сообщает ТОП СМИ

«Скандали, інтриги і навіть трохи розслідування. Прем’єра циркового шоу «Інші» в новому залі Палацу «Україна», — написано в анонсі передачі, обкладинкою якого стала фотографія Каті Осадчої і Олі Полякової. До співачки останнім часом повільно, але впевнено прилипає ярлик скандальної і грубої інтриганки.

На фото Катя Осадча, як завжди, виглядала бездоганно в наряді «шпрехшталмейстра», так само як і зірки, які кожна показала свої сильні сторони. Полякова звичайно ж показала довжину своїх ніг, Тіна Кароль, — чуттєві форми.

Незважаючи на всі старання зірки переконати шанувальників в зворотному, деякі висловлювання «суперблондинки» дають підґрунтя для подібної думки.

Цікаво, що це перший захід, на якому з’явилися дві знаменитості після грандіозного скандалу, що розгорівся на шоу «Маска» між Поляковою та Тіною Кароль. Нагадаємо, Полякова назвала Кароль «плакальницею», що зачепило не тільки тонку душевну організацію Тіни Кароль, але і її завзятих прихильників.

Шанувальники оцінили знаменитостей, кому хто подобається. Деякі розхвалювали Полякову, інші обсипали компліментами Тіну. "Полякова вогонь", "Ну де ж скандали без Полякової", "Тіна Кароль!", "Клоунеса, викрутиться і спливе….", "Полякова, як завжди, в трусах….", — прокоментували шанувальники появу знаменитостей в шоу.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-poliakova-iak-zavzhdy-v-trusakh-superblondynka-zghanbylasia-pid-odnym-kupolom-z-osadchoiu-i-karol-foto-364730.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top