Лише золота було на пуд: Подробиці затримання співробітників посольства України в Польщі

Затримані на кордоні з контрабандою співробітники посольства України у Польщі везли чималі суми готівкою різних валют, 16 кілограмів золота, а також тисячі блоків цигарок. Про це йдеться у повідомленнях СБУ та Державного бюро розслідування (ДБР), зазначають .

Об этом сообщает Информбюро

В мікроавтобусі, який зупинили для перевірки 28 лютого, були водій посольства та аташе з консульських питань посольства України у Польщі.

"За результатами проведеного обшуку вказаного транспорту виявлено та вилучено 140 000 доларів США, 67 200 євро, 11 600 польських злотих, золото 16 кг, 8826 блоків з цигарками", — зазначають у повідомленні ДБР.

СБУ зазначає, що вартість вилученого золота становить орієнтовно 15 млн₴ Вартість цигарок за попередньою оцінкою становить близько 1,5 млн гривень.

За даними розслідування, до перевезення товарів були залучені водій посольства, один із секретарів представництва МЗС України, працівник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області та експрацівник посольства, а також син останнього – чинний аташе з консульських питань посольства України в Польщі.

Порушення попередньо кваліфікували за ст. 204 Кримінального кодексу — незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив про відкликання двох співробітників українського посольства в Польщі, підозрюваних в корупції.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/lyshe-zolota-bulo-na-pud-podrobytsi-zatrymannia-spivrobitnykiv-posolstva-ukrainy-v-polshchi-366304.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top