Новий транш МВФ Україна може отримати до літа – Милованов

Україна може отримати другий транш за програмою Міжнародного валютного фонду до літа, якщо виконає необхідні умови.
kmu.gov.ua

Україна може отримати другий транш за програмою Міжнародного валютного фонду до літа, якщо виконає необхідні умови. Йдеться про низку законопроєктів.

Об этом сообщает Информбюро

Про це заявив радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов в ефірі «Україна 24» в понеділок, 1 березня.

У Зеленського пояснили, чому не бояться затримки траншу МВФ Затримка з отриманням траншу МВФ поки не несе загрози українській економіці, заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко.

«Є законопроект щодо НАБУ, є законопроєкт по Вищій раді правосуддя, є законопроєкт про арешт за зловживання з подачею декларацій, коли брешуть в декларації. Ці законопроекти є, певні з них вже подані. Подивимося, як вони будуть ухвалені у ВР. Залежить від того, чи будуть голоси», – сказав Милованов.

Також, за його словами, все залежить від того, наскільки швидко це виконання прийме МВФ.

«Будуть досягнуті домовленості на робочому рівні, це технічний термін, який означає, що сторони домовилися про те, що виконано і що ще потрібно виконати, і чітко це описали в документі. Потім цей документ виноситься на Раду директорів МВФ, вона його затверджує. Якщо в цьому документі є речі, які необхідно виконати — прийняти закон або ввести/скасувати регулювання ціни — вони чекають, коли це буде виконано, потім приймається рішення і перераховуються гроші», – додав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський впевнений, що Україна отримає новий транш МВФ в цьому році.

В ОПУ пояснили, чому не бояться затримки з отриманням траншу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2021/03/01/novyna/finansy/novyj-transh-mvf-ukrayina-mozhe-otrymaty-lita-mylovanov”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top