З 2 березня усі школярі Вінницької області навчатимуться дистанційноУ зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірус, з 2 березня у Вінницькій області запроваджують дистанційну форму навчання для всіх учнів загальноосвітніх закладів. Якщо нині на дистанційному навчанні 5-11 класи, то від завтра до такої форми навчання приєднаються й учні 1-4 класів. Про це сьогодні, 1 березня, повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Об этом сообщает Чиновник Инфо

“На сьогодні епідситуація у Вінницькій області важка, але контрольована. Маємо 598 захворілих на коронавірус, з них 278 — в місті Вінниця. Але в нас є запас ліжок, забезпечених киснем. В цілому відсоток зайнятих ліжок складає 62%. Ми продовжуємо працювати. Через тиждень нам пообіцяли що ще розгорнуть 90 ліжок забезпечених киснем.В нас були відкриті школи й на минулому тижні ми запровадили дистанційне навчання для 5-11 класів. Але сьогодні на комісії ТЕБ НС прийняли рішення, що дистанційне навчання буде для всіх, включаючи 1-4 класи. Також ввели деякі обмеження щодо громадського транспорту”, — повідомив Сергій Борзов.Нагадаємо, з 22 лютого учні 5-11 класів усіх шкіл Вінницької області повернулись до дистанційного навчання.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/z-2-bereznya-usi-shkolyari-vinnickoї-oblasti-navchatimutsya-distancijno/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top