Заступник міністра інфраструктури: Через декілька років з’явиться нова реальність, і ми утворимо ринки пасажирських і вантажних перевезень

Дмитро Абрамович: За цим законом стоїть конкуренція

Окремі ринки вантажних пасажирських залізничних перевезень можна створити після ухвалення Верховною Радою законопроєкту про залізничний транспорт, розповів перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура", пише портал Rail.insider.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

"За цим законом стоїть конкуренція. Чому? Тому що цим законом ми вперше, мабуть, в історії країни зробимо, що залізниця не дорівнює "Укрзалізниці" і може використовуватися різними операторами. Ми кажемо, що в нас через декілька років з’явиться нова реальність і ми утворимо ринки перевезень – ринок пасажирських перевезень і вантажних перевезень", – сказав він.

За словами першого заступника міністра, на ринках перевезень з’явиться конкуренція і клієнти зможуть вибирати перевізників, які будуть зацікавленими в поліпшенні сервісу.

Американський транспортний експерт Джефферсон Сінклер заявляв, що "Укрзалізницю" потрібно реформувати за європейською моделлю, що сприятиме подальшій інтеграції України з ЄС.

Економіст Борис Кушнірук зазначав, що "Укрзалізниця" стане привабливою для інвестора тільки після поділу на окремі бізнеси збиткових пасажирських перевезень і прибуткових вантажних. На його думку, проведення реформи "Укрзалізниці" сприятиме підвищенню ефективності залізничних перевезень.

Реформа дасть змогу до кінця 2021 року запровадити прозоре тарифоутворення на ринку перевезень, переконаний голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/zastupnik-ministra-infrastrukturi-cherez-kilka-rokiv-z-javitsja-nova-realnist-i-mi-utvorjujemo-rinki-pasazhirskih-i-vantazhnih-perevezen-1541691.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top