Тетяна Плачкова закликала обмежити продаж ліків дітям

З ініціативи народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Тетяни Плачкової у Верховній Раді зареєстровані альтернативні до поданих раніше законопроекти, що обмежують продаж лікарських препаратів дітям до 14 років.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Про це політик повідомила в Facebook.


"В Україні немає вікових обмежень з продажу ліків. І цю практику, як показали страшні випадки з отруєннями таблетками підлітків, потрібно терміново міняти", — зазначила вона.Відмінність поданих Тетяною Плачковою і іншими нардепами законопроектів (№5122-2 і №5123-1) в тому, що в них запропоновано обмежити продаж ліків дітям не тільки в аптеках, а й онлайн з доставкою.


Депутати також пропонують встановити значні штрафи: за порушення обмежень — від 6 800 до 13 600 і від 13 600 до 23 800 грн за повторне порушення протягом року.


"Спочатку Комітет охорони здоров’я пропонував штраф в розмірі 425 гривень. Для порівняння — за продаж пива неповнолітнім розмір штрафу сягає 13 600 гривень", — зазначила парламентарій.


Тетяна Плачкова висловила надію, що ці ідеї об’єднають парламентаріїв і допоможуть прийняти зважене і правильне рішення.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2021-02-26/tatyana-plachkova-prizvala-ogranichit-prodaju-lekarstv-detyam/224175”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top