Вакцина проти COVID-19: в Україні офіційно зареєстрували препарат Oxford/AstraZeneca 

последние новости в Украине останні новини в Україні

У МОЗ розповіли, що препарат Oxford/AstraZeneca (Covishield) подали на реєстрацію до Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я 15 лютого. В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19, скорочуючи її до п’яти робочих днів.

Об этом сообщает Вневоле

Напередодні Міністерство охорони здоров’я зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування. У МОЗ повідомили, що вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Препарат для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також її дозволили використовувати Велика Британія, Європейський Союз та Індія. Для повної імунізації потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

Вакцина, Oxford/AstraZeneca виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) і має локальну (торговельну) назву Covishield. Відповідно, вакцина Covishield, яка сьогодні прибуває до України, офіційно зареєстрована.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні вакцина від AstraZeneca знаходиться в пріоритеті через параметри її ефективності. ASPI news писало, що в МОЗ повідомили деталі "дорожньої карти" щодо вакцинації населення від COVID-19 в Україні.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/vakcina-proti-covid-19-v-ukraini-oficiyno-zareestruvali-preparat-oxfordastrazeneca”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top