Airbus звільнить тисячі співробітників


Європейський авіаконцерн Airbus SE скоротить обсяги своїх поставок і продукції на 40 відсотків протягом дворічного періоду і звільнить тисячі співробітників в умовах серйозного спаду виробництва через пандемію.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це повідомляє 1NEWS.


На даний момент багато вироблених моделей літаків ще не поставлені, оскільки експлуатанти повітряних суден не приймають їх через кризу.


Всі представники модельного ряду як і раніше будуть збиратися, хоча “і в повільнішому темпі”. Що стосується найпопулярнішої серії A320, то її планують випускати не більше 40 лайнерів на місяць.


Про стабілізацію ситуації можна буде говорити лише в кінці 2021 року.


Точне число робочих місць, які будуть скорочені, стане відомо до кінця липня.


У зв’язку з пандемією Airbus в першому кварталі цього року зазнав втрат в 481 млн євро. 2019 рік також обернувся для концерну збитками, однак вони були пов’язані з виплатами в рамках корупційного скандалу.


Airbus SE уклав із владою Франції, Великобританії і США мирову угоду про рекордний штраф в розмірі майже 3,6 млрд євро. Більшу частину цієї суми – 2,1 млрд євро – отримала Франція, ще 984 млн євро – Великобританія і 535 млн євро – США. В рамках домовленостей було укладено угоду про відстрочення судового переслідування.


Як вказали в британській Службі по боротьбі з великими фінансовими махінаціями (SFO), рішення про виплати було прийнято через майже чотири роки після того, як відомство почало розслідування за підозрою у використанні європейським концерном корупційних схем при продажу літаків ряду країн.


За даними Лондона, Airbus задіяв зовнішніх консультантів для підкупу клієнтів, щоб ті купували її цивільні і військові літаки. Йшлося про підрозділи корпорації в Шрі-Ланці, Малайзії, Індонезії, Гані і на Тайвані.


Джерело: Німецька хвиля


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/airbus-zvilnyt-tysyachi-spivrobitnykiv.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top