Саркісян заявив, що його не затримував Інтерпол і він перебуває у Росії

Армен Саркісян спростував своє затримання

Підозрюваний в організації "тітушок" для Майдану у 2014 році Армен Саркісян заявив, що його не затримував у Франції Інтерпол і на сьогодні він перебуває у Росії. Об этом сообщает 0412ua.com со ссылкой на СМИ.

Про це Саркісян розповів 13 квітня у коментарі LB.ua.

Зазначимо, 12 квітня ЗМІ з посиланням на главу МВС Арсена Авакова повідомили, що у Франції Інтерпол затримав Армена Саркісяна – ймовірного організатора груп "тітушок", що нападали та вбивали людей під час подій Євромайдану.

Я, звичайно, не сумніваюся у професіоналізмі українських правоохоронних структур, але повинен сказати, що інформація про моє затримання у Франції неправдива. Я вже давно не був у Франції, і мене там не затримували,
– заявив Саркісян.

"Очевидно, мене з кимось переплутали", – припустив він, коментуючи заяву ГПУ.

Зазначимо, що 13 квітня в ГПУ повідомили, що відпустили затриманого Саркісяна під особисте зобов’язання.

Відповідаючи на уточнювальні питання, Саркісян визнав, що перебуває на території Росії. Він також визнав, що має на додаток до українського ще й вірменський паспорт, який, за його словами, отримав у відповідь на звернення до відповідних органів Вірменії.

За словами Саркісяна, він покинув Україну в лютому 2014 року.

Коментуючи звинувачення, заочно пред’явлені Саркісяну українськими правоохоронцями, він зазначив, що "вони ще, мабуть, не розібралися і час все розставить на свої місця".


Джерело статті: “http://24tv.ua/sarkisyan_zayaviv_shho_yogo_ne_zatrimuvav_interpol_i_vin_perebuvaye_u_rosiyi_n952281”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top