Незалежний театр «Театрум Мунді» запрошує на моновиставу «Чому люди не...?»

16 квітня о 19:00 в Home Cafe «el САД» — Ель Сад (Шевченко, 59, Чернігів) відбудеться моновистава Миколи Бичука «Чому люди не...?» від Незалежного театру «ТЕАТРУМ МУНДІ».«Чому?» — питання, яке ми ставимо собі та іншим. З тисячі всіляких «Чому?» є ті, відповіді на які отримати практично неможливо. ЧОМУ люди не...!? Ця історія не виняток. Історія молодої людини. Людини, яка заплуталася в житті і повністю розчарувалася. Людина піднялася на дах висотки.

Відчай, розчарування, відсутність сенсів ... Потрібен лише один крок для втечі. Дах будинку — гарне місце, щоб розібратися і зрозуміти, для чого він прийшов у цей світ, знайти новий сенс і... просто поговорити.

День, який переверне твоє життя з ніг на голову.

Забронювати квиток дуже легко, зручно і просто. Телефонуйте: 0505463836, 0681073538.

Gorod.cn.ua

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/86201” Об этом сообщает krockyrock.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top