У поліції розповіли про затримання нападників на угорський центр на Закарпатті (фото)

За звинуваченнями в нападах на Товариство угорської культури в Ужгороді заарештовано 5 осіб, ймовірний оранізатор-іноземець перебуває в розшуку.

Об этом сообщает tp0342.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це заявляє у своєму Facebook глава Національної поліції Сергій Князєв, передають Патріоти України.

Трьох людей, звинувачених у причетності до нападу на Товариство угорської культури 27 лютого, затримали в Україні. Одного з них заарештували в Черкасах, ще двох — у Кропивницькому.

"Також встановлено можливого керівника таких нападів, його оголошено у розшук", — заявив Князєв.

Крім того, глава Нацполіціі повідомляє, що двох громадян Польщі, звинувачених у підпалі будівлі центру, затримала польська поліція у Варшаві. Суд Польщі заарештував їх на 90 діб. Українська поліція вирішує питання щодо допиту затриманих.

Опублікував: Олег Устименко

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-politsii-rozpovily-pro-zatrymannia-napadnykiv-na-uhorskyi-tsentr-na-zakarpatti-foto-219466.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top