В Заводському районі Миколаєва серед торговців ялинками не знайшли порушників

IMAG0077_BURST00119 грудня робочою групою у складі працівників відділу координації торгівлі та підприємництва, відділу санітарної інспекції адміністрації Заводського району проведено черговий рейд по недопущенню стихійної торгівлі по вул. Озерній,11-13. Об этом сообщает postdaily.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляють в адміністрації Заводського району.


На громадян, які здійснювали торгівлю у невідведеному місці та без відповідного дозволу, складено 3 адміністративних протоколи за статтею 152 КУпАП (“Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів”).IMAG0078_BURST001


Осіб, які здійснювали торгівлю, попереджено про недопущення торгівлі у невідведеному для цього місці, після чого вони припинили свої протиправні дії.


Також у ході рейду проведено обстеження місць здійснення торгівлі новорічними ялинками та прикрасами на наявність дозвільних документів. Порушників не виявлено.
Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/v-zavodskomu-rajoni-mikolayeva-sered-torgovtsiv-yalinkami-ne-znajshli-porushnikiv/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top