В України дещо знизився індекс інвестпривабливості

В України дещо знизився індекс інвестпривабливості

Європейська бізнес-асоціація фіксує перше за останні роки падіння індексу інвестиційної привабливості України. Об этом сообщает koryukivka-mayak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Результати були представлені сьогодні на прес-конференції, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

За результатами ІІ півріччя індекс інвестпривабливості склав 3,03 бали за 5-бальною шкалою, тоді як півріччям раніше він складав 3,15 бали.

Асоціація зазначає, що попри падіння, індекс вже рік знаходиться у нейтральній площині. "Втім, можливо, таким чином бізнес зреагував на гальмування реформ, яке відбувається зараз", — сказала виконавчий директор асоціації Ганна Деревянко.

У дослідженні відзначається, що бізнес також помітив певні позитивні зрушення у ІІ півріччі, зокрема, відкриття державних даних, поступову дерегуляцію, розвиток електронних сервісів, в тому числі, електронної системи відшкодування ПДВ, а також послаблення валютного контролю.

Показовий момент, вперше за останні року в топ-5 найбільших проблем бізнесу не було включено податкові питання.

Натомість бізнес скаржиться на корупцію, макроекономічні чинники та повільних хід реформ.

Загалом у ІІ півріччі 50% опитаних були незадоволені бізнес-кліматом в Україні, у І півріччі таких було 54%. В той же час, відсоток задоволених бізнес-кліматом впав з 13% до 11%.


Репортер Житомира

Джерело статті: “http://reporter.zt.ua/news/26771-v-ukrainy-deshcho-znyzyvsia-indeks-investpryvablyvosti”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top