Спілберг чи Хенкс: 10 культових персон з українськими коренями

Спілберг чи Хенкс: 10 культових персон з українськими коренями Об этом сообщает studic.in.ua со ссылкой на СМИ.

18 грудня у світі відзначають Міжнародний день мігрантів. Цей день неабияк стосується і нашої держави, адже тисячі українців були змушені шукати кращої долі за кордоном. І чимало з них досягнуло видатних успіхів у культурі, політиці, науці та інших сферах життя.

Є чимало впливових політиків, науковців, акторів, лікарів, музикантів, які мають багато спільного з Україною, щоправда, мало хто про це здогадується. І навіть на чужині вони пам’ятають про своє походження.

А ви знаєте мігрантів з України, які прославили нашу державу на весь світ? Пропонуємо тест про відомих осіб, які неабияк здивують вас своїми зв’язками з Україною.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Spilberg_chi_Henks_10_kultovih_person_z_ukrainskimi_korenyami_76510.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top