Стало відоме ім’я так званої журналістки, яка знімала фейковий сюжет про обстріли Донецька ЗСУ

Вчора у Мережі з’явилося відео, на якому журналістка під вибухи розповідає, як Збройні Сили України обстрілюють мирних жителів селища Спартак під Донецьком. Однак «репортерка» не стрималася і розсміялася, коли ввімкнулося світло, стало зрозуміло, що stand-up записувався у звичайній студії, не виключено, що в Москві.

Ось це відео:

Завдяки користувачам соціальних мереж вдалося швидко з’ясувати, що так звана «журналістка» - це Марія Катасонова, добре відома своїми провокаціями і роботою на кремлівську пропаганду.

Ось її сторінка вКонтакті:Ще Марія любить фотографуватися з бойовиками:Крім того, це та сама Марія Катасонова, яка стверджує, що намагалася вручити прапор Новоросії співачці Земфірі під час концерту, натомість її затримали українські патріоти, прапор відібрали, а її побили:А ось так виглядає її сторіночка у livejournal:А на завершення, виявляється, що Марія Катасонова ще й подружка британського журналіста, великого друга донбаських бойовиків, який, крім знімання сюжетів про «браве ополчення», не нехтував брати зброю у руки, Грема Філліпса. 

http://www.pohlyad.com/news/n/93940

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top