З полону звільнено чотирьох волонтерів, які співпрацювали з ООН - Будик


З полону бойовиків у Донецьку звільнено чотирьох українських волонтерів.

Про це повідомив у четвер радник міністра оборони України, волонтер Василь Будик на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні ще четверо людей залишили Донецьк. Звільнення волонтерів стало результатом довгих і напружених переговорів групи Віктора Медведчука з представниками "ДНР" і "ЛНР". Завдяки зусиллям парламентерів сьогодні люди побачать своїх рідних", - написав Будик.

Він додав, що в переговорному процесі брали участь також співробітники ООН.

"Уповноважена група повертається в Донецьк. Переговори тривають", - написав радник заступника глави Міноборони.

Згодом Будик в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів деталі звільнення.

"Це люди, які співпрацювали з місією ООН і були взяті в полон. Потім вони були відпущені, потім знову у них виникли проблеми, потім їх включили в обмінний процес", - зазначив він.

"Ми рухаємося в даний момент в Дніпропетровськ. Зараз співробітники місії ООН будуть зустрічати нас в Дніпропетровську, де ми передамо цих людей "з рук в руки", - додав Будик.

Раніше повідомлялося, що терористи зірвали обмін полоненими на Донбасі, який готувався три місяці. Ватажки терористів "ДНР" в останній момент вони висунули вимоги, погодитися на які українські переговорники не могли з міркувань безпеки. Всього було домовлено про обмін у форматі 13 на 13.http://gazeta.ua/articles/np/_z-polonu-zvilneno-chotiroh-volonteriv-yaki-spivpracyuvali-z-oon-budik/643415
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top