Жебрівський анонсував відкриття оновленого пункту пропуску на Донбасі


Роботи з оновлення КПВВ "Зайцеве" в напрямку міста Артемівська завершені.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Особисто пересвідчився: тут все готово для того, щоб 23 серпня з 6-ї ранку розпочати пропуск. Сам пункт побудований за польським варіантом: розширено транспортну смугу, створено спеціальні "кишені" для заїзду машин. Встановлено по три контрольно-пропускні кабінки в кожну сторону, щоб кілька автомобілів одночасно могли проходити перевірку та не заважати руху. Збільшено кількість фіскалів та прикордонників, тому очікуємо, що пропускна здатність КПВВ зросте у 2-3 рази. Усе це зроблено для того, аби людям не доведеться стояти годинами в корках", - написав Жебрівський.

Він також уточнив, що "КПВВ обладнаний усіма зручностями, а також обнесений залізобетонними плитами, на яких розвішані банери з написами "Україна любить тебе!", "Україна тебе чекає!". Жителі Донецької області, які вимушено опинились на тимчасово окупованій території, мають відчувати підтримку та розуміння, що вони вдома, що в Україні насправді вільне життя і є перспектива розвитку".

Раніше Жебрівський повідомляв про відкриття 22 серпня в Донецькій області першого логістичного центру.http://gazeta.ua/articles/regions/_zebrivskij-anonsuvav-vidkrittya-onovlenogo-punktu-propusku-na-donbasi/643652
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top