"Параду" не буде: терористи "ДНР" відновлюють обмін полоненими - Рубан


Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" відновлюють обмін полоненими, а "параду" полонених у Донецьку не буде.

Про це в Донецьку заявив глава Центру визволення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, передає РБК-Україна.

"Уповноваженій групі вдалося домовитися і отримати підтвердження, що донецька сторона відновлює обмін полонених. Ми розібрали помилки, які існували і призвели до зриву останнього обміну. І домовилися обмежити коло переговорників. Військовополонені не будуть піддаватися тортурам. Не буде парадів військовополонених - це помилкова заява. І тим більше не буде ніяких розстрілів, ні показових, ні судових", - заявив Рубан.

Нагадаємо, минулого тижня обмін полоненими між самопроголошеною "ДНР" і Києвом за схемою "13 на 13" двічі зривався.

У СБУ заявили, що обмін зірвали терористи, які висунули нові вимоги.

Пізніше уповноважений президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко зазначила, що обмін зірвався через бажання деяких учасників процесу "попіаритися".

Повідомлялося, що у Донецьку до Дня незалежності бойовикам наказали провести парад "полонених".http://gazeta.ua/articles/np/_paradu-ne-bude-teroristi-dnr-vidnovlyuyut-obmin-polonenimi-ruban/643580
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top