"Вся маршрутка наблюдала, дети смеялись" - на Донеччині побили маму загиблого героя АТО


У Красному Лимані жінкапросто в маршрутці побила 62-річну матір учасника АТО Володимира Бражника.

Про це повідомляє"Обозреватель".

Матір героя також ображали словесно, зокрема вигукували: "Ти народила нацика!".

"У маршрутці з нами виявилися підлітки з футбольного клубу "Олімпік" (Донецьк) та їх тренер. Вони всю дорогу розповідали, які у них в Донецьку хороші "ополченці" і як вони ненавидять "укропів" і "нациків". Розповідали, як добре живеться в Донецьку, а тут хтось із пасажирів сказав: "А ось сидить мама фашиста". Одна жінка схопила маму за чорний жалобнийшалик з криком: "Ти народила нацика!". Схопила за шию, за обличчя - все обличчя було подряпане і руки в ранах. Я відтягувала жінку-нападницю, а вся маршрутка спостерігала. Діти - по 15-16 років - сміялися. Тренер не зробив їм зауваження",розповіла сестра загиблого воїна Галина Бражник.

Цей жорстокий інцидент трапився 6 червня. Співробітники міліції, які прибули на місце події, зафіксували факт побиття. Однак донині слідчі дії не проводилися. А коли мати загиблого в АТО героя прийшла з'ясувати, чому не йде розслідування, уміліції виставили її геть.

36-річний Володимир Бражник жив і працював у Донецьку, у нього був свій бізнес - бронювання і продаж авіаквитків корпоративним клієнтам. Після того, як Донецький аеропорт був захоплений терористами, він кілька місяців допомагав українській армії як волонтер, а потім пішов добровольцем в загін Тимура Юлдашева.

Загинув герой 29 серпня 2014 року, коли виходив з Іловайська.http://gazeta.ua/articles/np/_vsya-marshrutka-nablyudala-deti-smeyalis-na-donechchini-pobili-mamu-zagiblogo-geroya-ato/643225
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top