Терористи раптово скоротили кількість обстрілів позицій сил АТО


Протягом вечора минулої доби - 22 серпня, ситуація в зоні АТО залишалася стабільною: незаконні збройні формування мінімізували використання мінометів і артилерії, калібр якої перевищує 100 міліметрів, і в основному з провокаційною метою, застосовували стрілецьке озброєння.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

У той же час, з 18 годин і до півночі, окремі випадки порушення Мінських домовленостей все ж були.

Так поблизу Донецька, о 18.30 по наших позиціях в Авдіївці і в районі шахти Дутовка, а о 21.35 - по Красногорівці бойовики вели вогонь з 120-міліметрових мінометів.

На Луганщині близько 21 години тричі українські опорні пункти у Станиці Луганській обстрілювалися з мінометів, гранатометів і крупнокаліберних кулеметів. А о 23 годині по силах АТО в Кримському найманці били з танка.

На Артемівському напрямку, о 20.30 бойовики застосували 120-міліметровий міномет по наших позиціях в Попасній.

У районі Маріуполя, близько 20 і 22 годин, бандформування вели провокаційний вогонь із стрілецької зброї по українським підрозділам у Гранітному.

Всього за 22 серпня незаконні збройні формування 78 разів порушили режим припинення вогню. Двічі ворог застосовував артилерію, 12 - міномети, 30 разів - гранатомети.http://gazeta.ua/articles/np/_teroristi-raptovo-skorotili-kilkist-obstriliv-pozicij-sil-ato/643673
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top