У Пісках залишилося аж 20 жителів - ОБСЄ


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала, що в підконтрольних Україні Пісках в результаті обстрілів сильно пошкоджені всі будівлі. Про це повідомила місія ОБСЄ, передає "112 Україна".

"Український офіцер Збройних Сил повідомив СММ, що в населеному пункті залишилося приблизно 20 жителів, які живуть без електрики", - йдеться в повідомленні.

Місцеві жителі розповіли представникам місії, що їм було складно покинути село через контрольно-пропускні пункти і що село обстрілюється кожну ніч.

Раніше повідомлялося, що полк спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України "Дніпро-1" вийшов із селища Піски Донецької області, передавши свої позиції на першій лінії оборони підрозділам Збройних сил України.http://gazeta.ua/articles/life/_u-piskah-zalishilosya-azh-20-zhiteliv-obse/643419
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top