Полк "Дніпро-1" вивели із Пісок


Полк спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ України "Дніпро-1" вийшов із селища Піски Донецької області, передавши свої позиції на першій лінії оборони підрозділам Збройних сил України, йдеться в повідомленні прес-служби полку на сторінці в Facebook.

"Рік тому ми здобули славну перемогу, звільнивши селище Піски Донецької області. Рік пліч-о-пліч з 93-ю бригадою ми утримували одну з найбільш гарячих ділянок фронтупередмістя ДонецькаПіски. Сьогодні ми урочисто передаємо свої позиції на передовій Збройним силам України",йдеться в повідомленні.

Також відзначається, що влітку 2015 року, коли всі добровольчі підрозділи, зокрема "Азов" і "Донбас", були відведені з передової, з Широкіно, бійці "Дніпро-1" були єдиними добровольцями, які залишилися на передовій.

"Для нас Піскисимвол. Символ, який назавжди залишиться прикладом героїзму і патріотизму. Ми залишаємо позиції, оскільки змушені виконувати наказ штабу АТЦ... Перед нами стоять нові завдання: зачищення, боротьба з диверсійними групами та контрабандою, контроль за правопорядком в зоні АТО і всі інші функції, покладені на нас як на спецназівців ",додали в полку.

ПРЕС-СЛУЖБА ПОЛКУ "ДНІПРО-1" ІНФОРМУЄПОЛК "ДНІПРО-1" ВИВЕЛИ З ПІСКІВЦіла епоха скінчилася та розпочалася нова для пе...http://gazeta.ua/articles/regions/_polk-dnipro1-viveli-iz-pisok/643411
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 62 канал Донецк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top